Katalog sklepów internetowych - KupTanio.pl - opinie i recenzje o sklepach

 
 
 
Strona główna > Pozostałe, Pozostałe > Sklep.mySafety.pl Ochrona rzeczy osobistych
Sklep.mySafety.pl Ochrona rzeczy osobistych
Jana Ostroroga 24A 01-163 Warszawa
Array [email protected]

Sklep.mySafety.pl Ochrona rzeczy osobistych

 • Poleć sklep:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do sklepu:

 • Zgłoś błąd:
Informacje o sklepie

Kategorie asortymentu

Pozostałe, Pozostałe

Adres i dane kontaktowe:

01-163 Warszawa, Jana Ostroroga 24A,
Mazowieckie

22 539 49 00

Adres sklepu:

https://sklep.mysafety.pl/

Ocena :

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o sklepie

Każdy chociaż raz w swoim życiu  zawieruszył swoją własność. Mogła być to drobna rzecz, taka jak parasolka lub rękawiczka. W takich przypadkach, jak wiadomo, nie ma większego problemu z wymianą zgubionej rzeczy na nową. Jednakże kłopoty mogą się pojawić, jeżeli ktoś zgubi swój portfel, bagaż lub klucze do domu. Wtedy z oczywistych względów, sytuacja staje się stresująca i oznacza wiele problemów natury organizacyjnej. 

Dlatego też ochrona własności jest niezwykle ważna. Przedmioty takie jak portfel, telefon komórkowy czy klucze, są rzeczami nie tylko wartościowymi, ale także i potrzebnymi na co dzień. Dlatego też ich zabezpieczenie jest podstawą, jeżeli nie chce się doświadczyć niepotrzebnych przerw w codziennej rutynie. 

Jeżeli zatem kogoś interesuje ochrona rzeczy osobistych, w Warszawie swoją siedzibę ma doskonała firma, która specjalizuje się właśnie w tej branży. Firmą tą jest mySafety. Powstała już w 2004 roku. Zatem od ponad dekady, firma ta zbiera szerokie grono klientów, którzy mogą potwierdzić, że korzystanie z usług mySafety jest z całą pewnością dobrym pomysłem. 

Firma mySafety działa poprzez oznaczenie danych rzeczy za pomocą breloków lub hologramów różnego rodzaju, które stanowią doskonałe zabezpieczenie na wypadek zgubienia. Dzięki mySafety można zabezpieczyć wiele różnych przedmiotów. Wszystko zależy od tego, co kto uznaje za wartościową własność. 

Przez długie lata swojej działalności, firma wykształciła solidny i sprawnie działający system, który pozwala na szybkie odzyskanie zgubionego przedmiotu oznaczonego nośnikiem mySafety. Wszystkie dostępne statystyki pokazują, że w 9 na 10 przypadków, zaginiony przedmiot w błyskawicznym tempie wraca do właściciela. Jest to zatem dowód na wysoką skuteczność tego, jak działa mySafety. 

Jeżeli zatem ktokolwiek jest zainteresowany ofertą firmy mySafety, można ją znaleźć przy ulicy Jana Ostroroga 24A, 01-163 Warszawa, tel: 22 539 49 00. Szybszą alternatywą jest skorzystanie z ze sklepu internetowego. Kontakt między firmą, a jej klientami jest zawsze bardzo sprawny, dlatego nie należy się obawiać, że będą z tym problemy. W firmie mySafety wiedzą bowiem, że najważniejsze jest to, aby zadbać o swoich klientów.

 

Sklep.mySafety.pl Ochrona rzeczy osobistych Opinie Recenzje Komentarze

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do sklepu