Katalog sklepów internetowych - KupTanio.pl - opinie i recenzje o sklepach

 
 
 

Canagan Atlantis Partner - opinie recenzje komentarze

Opinię o firmie dodał: Marti | Data dodania opinii: 2018-04-30 21:56:16  
Ocena ogółem:5
Obsługa i kontakt:5
Czas realizacji zamówienia:5
Jakość opakowania:5
Promocje i rabaty:5

Najpierw poczytałam sobie o tym e-sklepie, bo jakos poczatkowo nie rózni sie wiele od innych, jednak po dokonanym zakupie, a kupiłam Piccolo i Pulera, .... zaskoczenie ! 1. tempo obsługi ! 2. sami zadzwonili bo do tej karmy mogłam kupić Pullera nieco taniej ! TO JEST NIEBYWAŁE ! 3. przed zakupem otrzymałam pełną i rzetelna informację o towarze który mnie interesował... Grzecznośc i uprzejmośc to wartośc dodana. POLECAM w 100% sklep, obsługę i ofertę !

 
 
Opinię o firmie dodał: Tadeusz | Data dodania opinii: 2016-08-28 00:00:00  
Ocena ogółem:5
Obsługa i kontakt:0
Czas realizacji zamówienia:0
Jakość opakowania:0
Promocje i rabaty:0

Pullery - rewelacja ! POlecam sklep i PULLERY :-)

 
 
Opinię o firmie dodał: Małgorzata | Data dodania opinii: 2015-05-19 00:00:00  
Ocena ogółem:5
Obsługa i kontakt:0
Czas realizacji zamówienia:0
Jakość opakowania:0
Promocje i rabaty:0

w sklepie kupuję zazwyczaj puszki dla kotów, jestem bardzo zadowolona z jakości nie tylko karmy ale i dbałości o klienta. Mój kot jest alergikiem, po puszkach Canagana nie ma reakcji alergicznej, koty jedzą mięsko z niesamowitą ochotą. Bardzo serdecznie polecam. zakupy: puszki dla kotów Canagan; maj 2015 plusy: kontankt z klientem, szybka dostawa, jakość mięska minusy: nie ma!

 
 
Opinię o firmie dodał: Hanna | Data dodania opinii: 2015-02-05 00:00:00  
Ocena ogółem:5
Obsługa i kontakt:0
Czas realizacji zamówienia:0
Jakość opakowania:0
Promocje i rabaty:0

Ciekawy sklep. Fajne karmy, jednak drogie ale za tę cenę wiadomo czego sie oczekuje. Jakoś pokarmów tam oferowanych jest naprawdę imponująca. Kupuję tam po rak którys i za kazdym razem jestem mile zaskakiwana a to fajną ceną a to jakimś gratisem - jednym słowem bardzo miło sie tam kupuje. Ja cenię sobie tez kontak ze sklepem, zwlaszcza z e-sklepem. Tutaj jest to naprawdę w pierwszej klasie! Sprawdz sam.. ! REWELACJA ! ZDEX CYDOWANIE polecam, ale oby tak wytrwali!

 
 
Opinię o firmie dodał: Karolina | Data dodania opinii: 2014-09-03 00:00:00  
Ocena ogółem:5
Obsługa i kontakt:0
Czas realizacji zamówienia:0
Jakość opakowania:0
Promocje i rabaty:0

Sklep inny niż te które znam - innowacja polega chyba na tym, ze nie ma u nich karm \"badziewiastych\" czyli tych znanych z marketów czy nachalnych reklam. Wybór faktycznie jest prosty, tak jak mi napisali, ze cokolwiek wybiore to bedzie dobry wybór. Zakupiłam worek Canagan SCOTTISH SALMON 12kg oraz Symply Adult Salmon & Potato tez 12kg dla moich psów. Za dostawę zaplaciłam 2 zł, i otrzymałam towar dnia nastepnego wraz z fajną instrukcją ilości podawanej karmy - dla każdej osobno - rewelacja! Zamówienie zrealizowali na podstawie potwierdzenia zaplaty, co też jest raczej nie spotykane. Ja sie z tym nie spotkałam nigdzie.Karma super - pieski sie zajadaja. A co mnie zaskoczyło najmilej? Wiadomo - CENA! ha,ha,ha.. nie wiem czy to reguła bo nie lubie sie wczytywać w regulaminy itp tabelki, ale to było tez miłe zaskoczenie bo zaplaciłam o 25 zł taniej niz wynika to z cen wystawionych w sklepie. Wg mojej wiedzy, to chyba jest rabat na pierwsze zamówienie, co jest miłą niespodzianką. Do tego otrzymałam puchę, nie puszeczkę ale puchę karmy mokrej za FREE! W sumie tylko miłe zaskoczenia - oby tak dalej ! POLECAM ten sklep www.canagan.shop.pl Karolina

 
 
1

« wróć do opisu firmy