Katalog sklepów internetowych - KupTanio.pl - opinie i recenzje o sklepach

 
 
 
Strona główna > Wyposażenie > ZKM Gastro - Profesjonalne wyposażenie gastronomii
ZKM Gastro - Profesjonalne wyposażenie gastronomii
Związku Orła Białego 14 42-520 Dąbrowa Górnicza
Array [email protected]

ZKM Gastro - Profesjonalne wyposażenie gastronomii

 • Poleć sklep:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do sklepu:

 • Zgłoś błąd:
Informacje o sklepie

Kategorie asortymentu

Wyposażenie

Adres i dane kontaktowe:

42-520 Dąbrowa Górnicza, Związku Orła Białego 14,

Adres sklepu:

http://www.zkmgastro.pl

Ocena :

0.5/5 [zobacz opinie]

Informacje o sklepie

Profesjonalne wyposażenie gastronomii - sklep gastronomiczny, sprzęt gastronomiczny, urządzenia gastronomiczne. Fachowa pomoc i obsługa.

 

ZKM Gastro - Profesjonalne wyposażenie gastronomii Opinie Recenzje Komentarze

 
dodaj opinię
Opinię o sklepie dodał: Katarzyna | Data dodania opinii: 2019-09-06 09:30:02  
Ocena ogółem:1
Obsługa i kontakt:0
Czas realizacji zamówienia:0
Jakość opakowania:0
Promocje i rabaty:0

W listopadzie 2018 zamówiłam w zkm gastro kilka rzeczy o które szarpię się z właścicielem do teraz a mamy wrzesień 2019. Firma jest spalona w Katowicach, właściciel jest oszustem i zbywa klientów, kłamie że towar wysłano chociaż wcale tak się nie stało. Przestrzegam przed zkm gastro - firma Kogucik

 
 
Opinię o sklepie dodał: Mateusz | Data dodania opinii: 2019-09-05 15:52:42  
Ocena ogółem:0
Obsługa i kontakt:0
Czas realizacji zamówienia:0
Jakość opakowania:0
Promocje i rabaty:0

Ja również zostałem oszukany. Wielokrotnie właściciel zapewniał że jak tylko przeleje pieniądze to towar zostanie wysłany. Towar zamówiłem 3 miesiące temu. Wystosowałem przed sądowe wezwanie do realizacji zamówienia, którego właściciel celowo nie odbiera z poczty! Na innym forum widziałem że ktoś chce złożyć pozew zbiorowy. Proponuję abyśmy My, oszukani klienci się przyłączyli.

 
 
Opinię o sklepie dodał: Paweł | Data dodania opinii: 2019-09-04 14:44:12  
Ocena ogółem:0
Obsługa i kontakt:0
Czas realizacji zamówienia:0
Jakość opakowania:0
Promocje i rabaty:1

Brak profesjonalizmu, kultury, terminowości, zrozumienia... Dużo by pisać... Krótko opisując sytuacje... Zamawiałem towar na stronie ZKMgastro po wcześniejszym ustaleniu szczegółów telefonicznie (chodziło o dostępność i termin realizacji) Pan szef zapewnił w poniedziałek że do końca tygodnia otrzymam towar, tych tygodni minęło 2 towar zamówiłem już w innej RZETELNEJ I SŁOWNEJ firmie za pobraniem i miałem towar w 2 dni u siebie natomiast Pan z ZKM gastro zasłania się terminem z regulaminu 21dni mimo iż telefonicznie ustalaliśmy coś innego. Za towar zapłaciłem z góry - nie otrzymałem go i już go nie potrzebuje bo dawno mi dostarczono z innej firmy. Teraz czekam na zwrot kasy a kontakt 0. Mądry pan szef (celowo małymi literami) telefonicznie informuje że mam pisać drogą mailową rezygnację z zamówienia ale żadnej wiadomości zwrotnej nie otrzymuje. Telefonicznie z paniczem się dogadać nie idzie tak więc firma raczej 1 osobowa z połową mózgu mam wrażenie... Kontakt dobry do momentu aż nie zamówimy sprzętu i nie opłacimy proformy później możemy strzępić język i tracić cierpliwość. Szkoda że takie firmy w ogóle mogą cokolwiek sprzedawać. ZDECYDOWANIE ODRADZAM I PRZESTRZEGAM NIE KUPUJCIE W ZKM Gastro. Inne firmy z którymi rozmawiałem zamawiając nie otrzymany towar tylko śmiali się przez telefon że znają firmę i wiedzą że tak się tam klientów traktuje, Życzę szybkiego zamknięcia tej farsy bo firmą tego bym nie nazwał.